Мени

Е-Весник

Контакт
   

Веле Тортески


Дип. маш. инж.

Адреса : Перо Наков
Град : Скопје
Држава : Република Македонија
Телефон : 02 24 54 042
Телефон : 075 24 24 72
Е-пошта :  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите


reload.gif